+48 733 333 489

info@meblik.cz

Váš košík

…je prázdný. :(
Facebook
MEBLIK.czNovinkyReStyle

ReStyle!

Každou sezónu se mění barvy, vzory, doplňky… Jedno však zůstává beze změn – nadčasová klasika! Představujeme novinku. Podívejte se, co pro Vás připravili naši designéři:

Existují trendy, které nikdy neomrzí. Někdy však stojí za to přijmout trochu nové inspirace, a zmodernizovat klasické tvary. Touto cestou se vydali naši designéři, tak aby Vám nyní mohli s velkou radostí odprezentovat výsledky svého designerského šílenství!

Royal White

Nadčasová klasika

Každá kolekce z nové řády nábytku je jiná. V celek je spojuje především barevnost. Zaměřili jsme se na alpskou bílou a … šedivou! V kombinaci s klasickou stylistikou vypadají dokonale. Imitace prošívání, gravírování, motivační citáty na skříních nebo korunky na předních stranách jsou vlastnosti charakterizující novou kolekci.

V našich domovech se dost často objevují prošívané sedačky a křesla. Kolekce Royal je reakcí na tento nadčasový trend. Jednoduché gravírování imitující prošívání vypadá dokonale jak na klasickém bílém pozadí, tak i v kombinaci s šedivou. Díky tomu povstal zcela nový, unikátní produkt! Je vhodné při této příležitosti zdůraznit, že tato kolekce byla vytvořena ve dvou barevných variantách – šedivé (Royal Grey) a bílé (Royal White).
Boho je nabídkou šitou speciálně pro dívky. Díky svému jemnému gravírování, korunkám, se každá z nich může cítit jako moderní princezna. Stylové ornamenty zdobící přední dvířka jsou velmi módním řešení, které skvěle našlo své místo jak v módním průmyslu, tak interiéru.

Funkční interiér Boho

Společným elementem pro všechny kolekce je důraz na úložný prostor! Ve spodní části se nachází prostorné šuplíky, ve které mohou děti schovat své poklady. Na stěnách jejich pokojů budou viset police. Rozděleny jsou na 4 otevřené segmenty, v kterých s lehkostí mohou vystavit suvenýry z prázdnin nebo vyskládat knížky. Noční stolek díky své poličce a šuplíku se rovněž stane dodatečným místem pro uložení pokladů.

Zdravý spánek dsc1581.jpg (1920 x 1281)

V ReStyle najde každý z nás něco pro sebe. Kolekce Vibe byla vytvořena v návaznosti na trendy ze Skandinávie. Gravírování na předních dvířkách, natištěný usměvavý Medvídek v postýlce a motivující citáty dodávající pozitivní energii… Tyto elementy zcela určitě stvoří klidné, relaxační prostředí ke spaní dítětě! K výběru je také postel s křišťálky na předních stranách. Společně s dalším nábytkem dobře poslouží také dopívající dívce i chlapci.

Princeznin koutek dsc1772.jpg (1920 x 1281)

Skvělým výběrem pro dospívající mladou dámu je také naše stylová novinka – volně stojící toaletka! Spousta dívek sní o tom, aby měli alespoň malý koutek, ve kterém se budou moci cítit jak opravdové hvězdy… Toaletka Re zajistí to, že v jejich pokojích povstane malý salon krásy!

Pohodlné plnění úkolů dsc3325-edit.jpg (1920 x 1281)

Stojí za to také seznámit se s nabídkou stolů, které se objevily spolu s řadou ReStyle. Jsou dostupné ve dvou provedeních – s šuplíky na pravé nebo levé straně. V obou případech lze na vrch připevnit dodatečnou polici, které zvětší úložný prostor. Zároveň mezi policí a pracovní deskou získáme prostor pro uchování notebooku.

 

Go top