+421 948 510 574

info@meblik.cz

Váš košík

…je prázdný. :(
Facebook
MEBLIK.czProč Meblik?Nejvyšší kvalita

Nejvyšší kvalita

Bezpečnostní osvědčení

Meblik získal certifikáty bezpečnosti, které potvrzují shodu s platnými normami v Evropské unii na nábytek.Tyto certifikáty potvrzují, že výrobky Mebliku jsou bezpečné v souladu s požadavkem, který je kladený na výrobu nábytku pro děti. Materiál z kterého se vyrábí nábytek, musí podléhat přísné kontrole a splňovat přísné bezpečnostní a jakostní normy. 

Více...

Nejlepší materiály

Čelní strany nábytku jsou zhotovené z dřevovláknité desky MDF, které jsou několikrát natírané vodními barvami, a tím se vytvoří velmi kvalitní povrch. Povrch čelních stěn je na dotek sametový a působí teplým dojmem. Firma používá vodní barvy a tím chrání životní prostředí.

Povrchy stolu jsou pokryté termoplastickou folii,a díky tomu jsou odolné proti oděru a poškrábání.

Korpusy nábytku jsou vyrobeny z laminovaných desek, které jsou odolné proti poškrábání a jiným poškozením. Všechny mají nejvyšší třídy hygienu E1. Při výrobě běžného nábytku jiných firem nejčastěji používány překližky (dýhy), které jsou tenké a málo odolné na všechna poškození.

Hrany nejvíce přečnívajících okrajů jsou v jednotlivém nábytku zakulaceny (poloměr zakulacení R =5, zbývající elementy poloměr R=2).

Staráme se o to, aby náš nábytek poskytoval pouze milé dojmy dokonce i při nejdivočejší zábavě.

Vodní barvy

Použitím moderní technologie malování s vodními barvami získáváme nejvyšší kvalitu nábytku a nepoškozujeme životní prostředí.

Funkčnost a bezpečnost používání

Podpěrky pod poličkami- speciální připevnění poliček s korpusem zabezpečuje před nechtěným vysouváním poliček.

Zabezpečení před převrácením - všechen vysoký nábytek typu skříň, regál, komoda mají bezpečnostní pásku, která zamezuje převrácení nábytku.

Go top