+421 948 510 574

info@meblik.cz

Váš košík

…je prázdný. :(
Facebook
MEBLIK.czProč Meblik?Ekologie

Ekologie

Vodní barvy

Myslíme na naše nejmenší uživatele a životní prostředí. Jako jediný výrobce nábytku pro děti využíváme ekologickou technologii malování vodními barvami.

 

Vodní barvy , které jsou používány k ozdobení čelních stran nábytku, jsou ekologické, bezpečné a velmi odolné. Tímto vytváříme nábytek moderní, nejvyšší kvality, a přitom nezatěžujeme životní prostředí.

 

 

V zájmu ochrany životního prostředí

logopodpiswyjustowany.jpg (398 x 450)

V roce 2008 se společnost MEBLIK s.r.o zapojila do programu "Péče o přírodu", vytvořeného Polským Systémem Recyklace Organizace a Využití SA.

Účast v programu "Péče o přírodu" je důkazem zapojeni podniků do širšího poslání, jehož primárním účelem je ochrana životního prostředí.

"Péče o přírodu " je program působící v edukačně -vzdělávacích, informačních a lobovácích krocích , do kterého jsou zapojeni výrobci a dovozci výrobků v obalech, firmy, které recykluji a následně využívají , obce a kraje, ekologické organizace, školy, mimoškolní organizace a všechny ty, pro něž je důležitá péče o životní prostředí.

Všechny tyto subjekty spojuje první, polský recyklační symbol - známka "Péče o přírodu", která je umístěna na obalech ekologicky šetrných výrobků, na kontejnerech na tříděný sběr, na maloobchodních prodejnách výrobků v obalech a všude tam, kde lidé spojeni s ochranou životního prostředí provádí svoji činnost a působení.

Podstatou programu je realizace společných cílů pro účastníky v oblasti vzdělávání, informací a styku s veřejností. Trvalý kontakt mezi účastníky v programu nejen umožňuje okamžitě reagovat na problémy, ale také provést nové výzvy.

Ekologické vzdělávání a informační politika jsou hlavní cíle programu, poněvadž jsou nutné do zavádění nových právních předpisů a vzdělávacích návyků u příjemců a účastníků působících v programu s pomocí nevládních organizací a médií.

Varšava, 11.01.2011


Go top