+421 948 510 574

info@meblik.cz

Váš košík

…je prázdný. :(
Facebook
MEBLIK.cz7x proč MeblikDodávka a montáž

Dodávka a montáž

Dodávka a montáž

Rychlí a pořádní montážníci Meblika

Nabízíme dodání a montáž s možností využití služeb vrtání. Skupina zkušených servisních pracovníků vnese, složí a rozmístí veškerý nábytek, přivrtá a pověsí police a vynese kartony. Vy se nemusíte s ničím dělat starosti a ušetřený čas využít, jak jen budete chtít.

Dodání objednávek, montáž

1. Podrobnosti týkající se dodání nebo dodání s montáží s Vám probereme po odeslání Vaší objednávky. Následně v termínu od 5–6 týdnů (čas realizace objednávky) se s Vámi spojí naše Zákaznická linka, tak abychom se s Vámi domluvili na přesném termínu dodání.

Našim zákazníkům nabízíme montáž nábytku prostřednictvím naších pracovníků za zvýhodněnou cenu - resp. za 7% hodnoty objednávky.

2. Ve zkráceném termínu 4 týdnů jsme schopni k Vašim dveřím dodat: Komody, Postýlky, TV skříňky, Kontejnery, Nástavby skříní, Matrace, Baldachýny, Dečky + Polštáře, Malou postel, Přebalovací pulty a vybrané Stoly (MaxPlus, MixPlus, série stolů UP, Stůl 120, 12, 140 a 145). Zdůrazňujeme, že zkrácený termín dodání se vztahuje na dodání kurýrní službou.

3. V průběhu 10 dnů expedujeme: otočné židle, křesílka, nastavitelné stolečky, přehozy, koberce, povlečení, lampy a lampičky, zábrany, police, taburety, chrániče matrací, hodinky. Zdůrazňujeme, že zkrácený termín dodání se vztahuje na dodání kurýrní službou.

meblik-cars.jpg (1200 x 464)

PlatbyDodávky a objednávky

Platbu je možné realizovat prostřednictvím služby PayPal a nebo převodem z banky z Vaší banky. V případě potřeby řešit platbu individuálně (např. zálohovou fakturu), obraťte se prosím na nás, rádi to s Vámi probereme. 

Go top