+48 733 333 489

praha@meblik.cz

Facebook
MEBLIK.cz7x proč meblikDodávka a montáž

Dodávka a montáž

Dodávka a montáž

K vytvoření dětského pokoje je dodávka a montáž nábytku. Pro úplné dokončení objednávky nabízíme dodávku s montáží a vrtáním. Tým zkušených zaměstnanců profesionálně sestaví a umístí veškerý nábytek, zavěsí police a přepraví kartony.

Dodávka

  1. Podrobnosti o dodávce nebo dodávce s montáží by měly být projednány s Vaším poradcem při objednávání. Poté, po 5-6 týdnech (čas zpracování objednávky), náš logistický tým Vás bude kontaktovat, abyste zjistili přesné datum dodání.
  2. Dodáme k vašim dveřím za pouhé 4 týdny: Komody, Postýlky pro děti, TV skříňky, kontejnery, nástavce, TV Boxy, Boxy, krabice, matrace, chrániče matrací, baldachýny, Přikrývky + polštáře, ložní prádlo, přebalovací pulty a vybrané psací stoly.
  3. Dodáváme do 10 pracovních dnů: otočné židle, židle, nastavitelné stoly, přehozy, koberce, ložní povlečen, lampy, přebalovací pult, police, pufy, chrániče matrací, hodiny. 

Jakékoliv dotazy týkající se termínů dodání mohou být směrovány do hlavního logistika Meblik, e-mailová adresa: logistics@meblik.pl Odpověď je vždy do 24 hodin.

Go top