Vkus teenagerů se někdy mění tak rychle, že je těžké s nimi držet krok. Při výběru nábytku bez dekoru a vzorů na čelech můžete interiér snadno proměnit doplňky, které odpovídají zájmům rostoucího dítěte, aniž byste museli vybírat nový nábytek.

Nábytek pro mladé a studenty nabízí paletu stylů a možností, které Vám umožní vytvořit jedinečný prostor pro teenagery. Moc dobře víme, že to není jen místo na spaní, a učení, ale také prostor pro relaxaci, trávení volného času a setkávání se s kamarády. Pro příznivce moderního minimalismu máme nábytek s hladkými čely a elegantními povrchovými úpravami. Pro ty, kteří milují barvy, nabízíme nábytek s různými dekory, gravírováním a potisky, které jim umožní vyjádřit jejich individualitu.

Kolekce Frame jsou směsí elegance a jemnosti. Mají hladká lakovaná čela, která jim dodávají moderní minimalistický vzhled. Díky gravírovaným liniím má nábytek výjimečný charakter. Tento jemný dekorativní detail vnese do interiéru jednoduchost a eleganci.

MODE = neomezené možnosti v uspořádání interiéru! Modulový nábytek díky širokému výběru komponentů v různých rozměrech umožňuje vytvářet různé dispozice interiéru. Řada MODE nejen splní, ale i předčí Vaše očekávání od nového nábytku! Zejména z hlediska funkčnosti, vytvořením praktických zón pro skladování, učení, práci i spánek. Kolekce z této řady jsou ideální pro studentský, ale i obývací pokoj, ložnici nebo dokonce kancelář.

Krása, jednoduchost a nadčasovost. Inspirací pro tuto řadu je skandinávský design, který nás fascinuje svou pozitivní energií a přirozeností. Nábytek v kolekcích Scandi se vyznačuje minimalistickým designem, světlými barvami a přírodními materiály. Tato kombinace je činí nejen estetickými, ale také harmonickými v každém interiéru.

ReStyle je návratem k estetice inspirované tradičními interiéry. Kolekce z této řady kombinují klasický styl s osvěženým vzhledem a moderní kvalitou. Hodí se nejen do dívčího pokoje, ale i do pokoje obývacího, ložnice nebo dokonce kanceláře. Díky výraznému zdobení a precizní povrchové úpravě vytvoří každý kus nábytku z řady ReStyle ve Vašem domově nebo kanceláři jedinečnou atmosféru.

Pokoj pro malé děti by měl být navržen s ohledem na jejich bezpečí a pohodlí, aby mohly klidně růst a vyvíjet se. Vytvořit jedinečný dětský pokoj je důležitý ale i krásný proces. Vyberte si dětský nábytek Meblik a vytvořte interiér s úžasnou atmosférou.

Objevte okouzlující domečkový nábytek v nejnovější kolekci Kids Home. Tato řada s důrazem na bezpečnost nabízí perfektní řešení pro dětský pokoj. Vytvořte jedinečný prostor výběrem nábytku ve tvaru domečku, který dodá atmosféru každému dětskému interiéru!