7x proč meblik

Naše výrobky se vyznačují: 

  • zaoblenými hranami dětského nábytku, 
  • vodou ředitelnými laky renomované společnosti Sherwin Williams, 
  • čely vytvrzenými UV zářením, 
  • kováním BLUM s doživotní zárukou a tichým systémem zavírání, 
  • popruhy pro upevnění nábytku ke zdi.

Každý kus nábytku je navržen tak, aby byl bezpečný pro děti! Kromě toho zkoumáme naše výrobky sami. Společnost Meblik byla založena před několika lety rodiči malých děti. Každý kus nábytku je vyroben s velkou péčí a pozorností i těch nejmenších detailů. Byl také testován z hlediska bezpečnosti a splňuje přísné normy stanovené pro dětské výrobky ze strany Evropské unie. Většina našeho nábytku má také bezpečnostní certifikáty TÜV Rheinland. To znamená, že prošly dlouhým a podrobným testováním. Kladné výsledky všech zkoušek  svědčí o vysoké kvalitě našich výrobků a dodržování přísných bezpečnostních požadavků. Naše výrobky navíc dostaly značku Test + Monitoring od německé firmy TÜV Rheinland, což značí úspěšnéšné zvládnutí auditu výroby. V rámci toho byly ověřeny: 

  1. výrobní technologie, 
  2. použité vybavení a zařízení, 
  3. výrobní organizace, 
  4. kvalifikace osob účastnících se výrobního procesu a kontrola kvality, 
  5. evidence stížností a realizovaných výrobků

To je zárukou opakovatelnosti vyráběného nábytku a jeho stability!

V naší nabídce je téměř 50 kolekci pro děti a mládež! Každá z nich je odlišná a má jedinečný leitmotiv. Společně vytváříme báječné a velmi realistické návrhy. Dětské kolekce jsou vytvořeny pro ty nejmenší, kteří objevují svět všemi smysly.

Dotyky prstů na 3D gravírovaných motivech na čelech nábytku podporují psycho-motorický vývoj, zajímavý design a barevné řešení pomáhají rozvíjet kreativitu a usnadňují učení barev a tvarů. Gravírování na nábytku pro teenagery a studenty doplňuje a zdobí interiéry i těch nejnáročnějších zákazníků. 

     

 

Motivy květin, či módy, nebo silueta fotbalového hráče a závodní auta... Máme něco pro dívky i chlapce!

Cena montáže = 10% z celkové ceny objednávky před akční slevou
Doprava a montáž jsou samostatně volitelné služby, které nejsou součástí kupní ceny zboží a účtují se zvlášť.
Samozřejmě je možné i vlastní vyzvednutí zakázky v Průhonicích u Prahy s dopravou a montáží svépomocí.

 

 

Nábytek, který denně používají děti, musí splňovat obrovské požadavky. Musí být nejen odolný, ale také bezpečný, proto je na nábytek Meblik poskytována záruka, která zahrnuje materiály a výrobní vady.

*5letá záruka je poskytována na nábytek s montážní službou našich mistrů. 2letá záruka je poskytována bez montážní služby. Produkty Meblik „Příslušenství“ (prvky nábytku potažené měkkou tkaninou, matrace, doplňky atd.) mají 2letou záruku, bez ohledu na to, zda byly zakoupeny s montážní službou.

Než nábytek vstoupí do vašeho domova, musí projít složitým výrobním procesem. V továrně pracuje na výrobě jedné skříně 48 lidí!

Používáme moderní technologie, špičkové materiály a moderní stroje. Výrobě se věnuje  kvalifikovaní a pravidelně školení pracovníci. Díky tomu jsme oceňováni nejen v Evropě, ale I po celém světě! Nabízíme prvotřídní kvalitu za atraktivní ceny a často můžete navíc využít výhodné akce. Přesvědčte se sami!

Začalo to dvěma přáteli v roce 2006, kteří se vášnivě vrhli na inovativní řešení ve světě nábytku pro děti. To vše proto, aby skříně, komody a postele měly jedinečný charakter, který rozveselí dětské pokoje. Meblik dnes zaměstnává téměř 300 zaměstnanců v několika státech a neustále vstupuje na nové trhy po celém světě. Vedeni zásadou, že dobro je jedinou věcí, která se znásobuje, začali jsme se věnovat společensky prospěšným aktivitám.

Od roku 2008 spolupracujeme s polskou humanitární organizací. Financovali jsme výstavbu čtyř studní v Jižním Súdánu, díky kterým značně vzrostl životní komfort obyvatel Bor a Kuerdiek. Pracujeme s organizacemi "Krásní andělé", "Mám sen", "SOS dětské vesničky", s nimiž jsme renovovali pokoje chudých dětí. Mimo jiné vytváříme dětská hřiště ve městech jako jsou Varšava, Toruń, Rzeszów a Wisła Wielka. Mnoho pozitivních faktorů přispívá ke všem našim úspěchům.

Názory našich zaměstnanců, dodavatelů a zákazníků se promítají do kvality nabízených produktů a služeb. A to je jen začátek naší cesty, máme stále spoustu nápadů a energie :-)  Dost už slov, jdeme na to!