+421 948 510 574

info@meblik.cz

Váš košík

…je prázdný. :(
Facebook
MEBLIK.czProč Meblik?Certifikát TÜV

Certifikát TÜV

Bezpečnostní osvědčení

Certifikát TÜV

Meblik získal certifikáty bezpečnosti, které potvrzují shodu s platnými normami v Evropské unii na nábytek.Tyto certifikáty potvrzují, že výrobky Mebliku jsou bezpečné  v souladu s požadavkem, který je kladený na výrobu nábytku pro děti. Materiál z kterého se vyrábí nábytek, musí podléhat přísné kontrole a splňovat přísné bezpečnostní a jakostní normy.

„Meblik” obdržel registrovanou ochranou známka na svou výrobu „MONITORING + TEST”. Tato známka zajišťuje záruku a udržení stability výrobního procesu a tím opakovatelnost výrobků značky „Meblik” a ne jenom potvrzení o shodě na jednom testovaném výrobku – tím zaručuje pozitivní audit.

Tato známka a příslušná osvědčení je zárukou bezpečnosti a kvality. Mezi  našimi výrobky  a výrobky  konkurentů  je  rozdíl, který  získáváme  tím, že zákazníkům dáváme jistotu , že jim nabízíme výrobky nejvyšší kvality.

Nábytek pro nemluvňata a Dětský nábytek

Nábytek pro mládež

 

Výsledky výzkumu

Výzkum se týká bezpečnosti a kvality u všech našich výrobků vyráběných v sériové výrobě. Níže  představujeme sérii fotografii  zobrazující jakými testy prošli naše výrobky.A můžeme prohlásit z jistotou, že nábytek prošel vítězně všemi testy!!!

Fotografie níže vyobrazené zobrazují jakými testy prošel náš nábytek.

Go top